Váš košík je prázdný.
Tramín červený – 2025 – sladké
280 Kč
280 Kč
231 Kč bez DPH
Charakteristika vína:
Víno je jiskřivě zlatavé barvy s výraznou viskozitou. Vůně je čistá intenzivní, jemně kořenitá, s nádechem červených růží. V chuti je bohaté, kořenité, s příjemným zbytkovým cukrem. Víno má dlouhé a elegantní doznívání.
Podrobné informace:
| Odrůda: | Tramín červený |
| Ročník: | 2025 |
| Kategorie: | Víno s přívlastkem |
| Přívlastek: | Výběr z hroznů |
| Zatřídění: | Sladké |
| Řada: | CH.C.André |
| Cukernatost hroznů: | 24,5°NM |
| Obsah cukru: | 69,4 g/l |
| Kyseliny: | 8,3 g/l |
| Alkohol: | 9,0 % obj. |
| Extrakt: | 33,3 g/l |
| Země původu: | Česká republika |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Vinařská podoblast: | Velkopavlovická |
| Obec: | Velké Pavlovice |
| Trať: | Nadzahrady |
| Číslo šarže: | 2925 |
| Ev.č.jakosti: | 14N1-26/46 |
| EAN lahve: | 8595240078299 |
| EAN karton: | 8595240078305 |
| Objem: | 0,75 l |
Další informace
| Hmotnost | 1,25 kg |
|---|






