Váš košík je prázdný.
Chardonnay barrique – 2024 – suché
280 Kč
280 Kč
231 Kč bez DPH
Charakteristika vína:
Lákavá zlatá barva s výraznou viskozitou, na těle skleničky dává předzvěst mohutnému vínu. Víno zrálo 12 měsíců ve středně vypalovaných francouzských sudech, díky čemuž je v aromatice dominantní nejen sladké dřevo, ale i sušená hruška a bisquit. Chuť je plná a vyváženě kopíruje vůni. Víno je ideální k dekantaci.
Podrobné informace:
| Odrůda: | Chardonnay |
| Ročník: | 2024 |
| Kategorie: | Víno s přívlastkem |
| Přívlastek: | Výběr z hroznů |
| Zatřídění: | Suché |
| Řada: | CH.C.André |
| Cukernatost hroznů: | 25°NM |
| Obsah cukru: | 4,0 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Alkohol: | 13,0 % obj. |
| Extrakt: | 21,3 g/l |
| Země původu: | Česká republika |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Vinařská podoblast: | Velkopavlovická |
| Obec: | Velké Pavlovice |
| Trať: | Išperky |
| Číslo šarže: | 2524 |
| Ev.č.jakosti: | 66Q1-25/27 |
| EAN lahve: | 8595240079494 |
| EAN karton: | 8595240079500 |
| Objem: | 0,75 l |
Další informace
| Hmotnost | 1,25 kg |
|---|






