Váš košík je prázdný.
Cabernet Sauvignon – 2022 – suché
249 Kč
249 Kč
206 Kč bez DPH
Charakteristika vína:
Víno s tmavě granátovou barvou a fialovým meniskem má intenzivní aroma přezrálých ostružin a třešní. Ve výrazné chuti najdeme zralé ostružiny, višňovou marmeládu, ale také sladkou papriku. Víno zrálo 2,5 roku ve velkém dubovém sudu.
Podrobné informace:
| Odrůda: | Cabernet Sauvignon |
| Ročník: | 2022 |
| Kategorie: | Víno s přívlastkem |
| Přívlastek: | Pozdní sběr |
| Zatřídění: | Suché |
| Řada: | CH.C.André |
| Cukernatost hroznů: | 26 °NM |
| Obsah cukru: | 0,7 g/l |
| Kyseliny: | 5,0 g/l |
| Alkohol: | 13,0 % obj. |
| Extrakt: | 26,1 g/l |
| Země původu: | Česká republika |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Vinařská podoblast: | Velkopavlovická |
| Obec: | Velké Pavlovice |
| Trať: | Nadzahrady |
| Číslo šarže: | 3622 |
| Ev.č.jakosti: | 84V-25/54 |
| EAN lahve: | 8595240233070 |
| EAN karton: | 8595240033083 |
| Objem: | 0,75 l |
Další informace
| Hmotnost | 1,25 kg |
|---|






