Váš košík je prázdný.
Chardonnay – 2024 – polosuché
130 Kč
130 Kč
107 Kč bez DPH
Charakteristika vína:
Víno se zlatavou barvou má vůni sušených meruněk a buscuitu. Chuť je harmonická, lahodná s tóny nazrálých rozinek. Hodí se k ovocným salátům s ořechy
Podrobné informace:
| Odrůda: | Chardonnay |
| Ročník: | 2024 |
| Kategorie: | Moravské zemské víno |
| Zatřídění: | Polosuché |
| Řada: | FLORIÁNEK |
| Obsah cukru: | 15,3 g/l |
| Kyseliny: | 6,9 g/l |
| Alkohol: | 12,0 % obj. |
| Země původu: | Česká republika |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Číslo šarže: | 2324 |
| EAN lahve: | 8595240044089 |
| EAN karton: | 8595240045086 |
| Objem: | 0,75 l |
Další informace
| Hmotnost | 1,25 kg |
|---|






