Váš košík je prázdný.
Neuburské – 2025 – suché
130 Kč
130 Kč
107 Kč bez DPH
Charakteristika vína:
Víno má světle zlatou barvu. Vůně je výrazně a plná s tóny sušených meruněk a pomerančové kůry. Hrozinková chuť je plná s dlouhou dochutí a příjemně svěží.
Podrobné informace:
| Odrůda: | Neuburské |
| Ročník: | 2025 |
| Kategorie: | Moravské zemské víno |
| Zatřídění: | Suché |
| Řada: | FLORIÁNEK |
| Obsah cukru: | 0,8 g/l |
| Kyseliny: | 6,3 g/l |
| Alkohol: | 11,5 % obj. |
| Země původu: | Česká republika |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Číslo šarže: | 0425 |
| EAN lahve: | 8595240034080 |
| EAN karton: | 8595240035087 |
| Objem: | 0,75 l |
Další informace
| Hmotnost | 1,25 kg |
|---|






