Váš košík je prázdný.
Ryzlink vlašský – 2025 – suché
136 Kč
136 Kč
112 Kč bez DPH
Charakteristika vína:
Víno světle zlaté barvy má elegantní vůní lučních květin, slaměnek ale také přezrálého angreštu. Ve velmi svěží chuti najdeme lipový květ, sušené byliny a čerstvý angrešt.
Podrobné informace:
| Odrůda: | Ryzlink vlašský |
| Ročník: | 2025 |
| Kategorie: | Moravské zemské víno |
| Zatřídění: | Suché |
| Řada: | FLORIÁNEK |
| Obsah cukru: | 0,9 g/l |
| Kyseliny: | 7,3 g/l |
| Alkohol: | 11,5 % obj. |
| Země původu: | Česká republika |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Číslo šarže: | 1625 |
| EAN lahve: | 8595240082210 |
| EAN karton: | 8595240082227 |
| Objem: | 0,75 l |
Další informace
| Hmotnost | 1,25 kg |
|---|






