Váš košík je prázdný.
Tramín červený – 2025 – polosladké
149 Kč
149 Kč
123 Kč bez DPH
Charakteristika vína:
Víno je jiskřivě zlaté barvy s výraznou viskozitou. Vůně je intenzivní, jemně kořenitá s nádechem červených růží. V chuti je bohaté a kořenité s příjemným zbytkovým cukrem.
Podrobné informace:
| Odrůda: | Tramín červený |
| Ročník: | 2025 |
| Kategorie: | Moravské zemské víno |
| Zatřídění: | Polosladké |
| Řada: | FLORIÁNEK |
| Obsah cukru: | 24,9 g/l |
| Kyseliny: | 5,7 g/l |
| Alkohol: | 11,0 % |
| Země původu: | Česká republika |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Číslo šarže: | 3125 |
| EAN lahve: | 8595240082135 |
| EAN karton: | 8595240079852 |
| Objem: | 0,75 l |
Další informace
| Hmotnost | 1,25 kg |
|---|






